Pārlekt uz galveno saturu

IVSA Latvia

IVSA Latvia logo

IVSA Latvia – Iepazīsti mūs!

Starptautiskā veterinārmedicības studentu asociācija (International Veterinary Students’ Association jeb IVSA) ir studentu pārvaldīta organizācija, kurā darbojās vairāk nekā 38 tūkstoši studentu no vairāk nekā 70 dažādām valstīm. Mūsu asociācija tiecas sniegt pienesumu visas pasaules dzīvniekiem un cilvēkiem, pielietojot veterinārijas studentu potenciālu un mērķtiecību, lai veicinātu veterināro prasmju, izglītības un zināšanu starptautisku pielietojumu. Tādejādi, viens no mūsu galvenajiem mērķiem ir celt kopējo veterinārās izglītības standartu visā pasaulē.

IVSA ir tava balss starptautiskajās veterinārmedicības organizācijās. Mēs tiekam uzaicināti uz diskusijām un sapulcēm, lai reprezentētu veterinārmedicības studentus globālā līmenī, piemēram, kongresu laikā ar citām IVSA partner - organizācijām kā WVA (Pasaules Veterinārārstu Asociācija) , EAEVE, WOAH, WSAVA un citām.

IVSA biedri saņem iespēju piedalīties arī apmaiņas programmās, kas ļauj dalībniekiem veikt individuālas vai grupu apmaiņas ar citām veterinārmedicīnas fakultātēm citās IVSA dalībvalstīs.

IVSA Latvia saved kopā visus veterinārmedicīnas studentus, kas studē Latvijas Biozinātņu un Tehnoloģiju universitātē (LBTU). IVSA Latvia tiecas apvienot veterinārmedicīnas studentus no visas pasaules ne tikai organizējot kultūras apmaiņas braucienus, bet arī piedāvājot interesantas iespējas un jautras aktivitātes viscaur mācību gadam. IVSA Latvia piedāvā saviem biedriem veterinārmedicīnas studentu un draugu tīklu no visas pasaules, apmaiņas braucienus ar dažādām valstīm, iespējas uzlabot savas prasmes un iegūt neatkārtojamas pieredzes. 

Jaunie biedri parasti tiek uzņemti septembrī, taču ir iespējams pievienoties IVSA Latvia jebkurā brīdī. Prasības dalībai ir būšana veterinārmedicības studentam un dalības maksas iemaksa. Dalībnieki, kas vēlas savu dalību pacelt jaunā līmenī, tiek iedrošināti kandidēt uz kādu no valdes amatiem. Katru gadu septembrī notiek nominēšana valdei un attiecīgi pēc tā arī vēlēšanas.

Vari sazināties ar mums jebkurā laikā!

  • Instagram konts: @ivsalatvia
  • Epasts: ivsalatvia@ivsamo.org