Pārlekt uz galveno saturu

Studējošo pašpārvalde

studentu pašpārvalde
studentu pašpārvalde
studentu pašpārvalde
studentu pašpārvalde

VMF Studējošo pašpārvalde ir studentu organizācija, kas kā savu mērķi uzstāda studentu ikdienas uzlabošanu. Mērķa sasniegšanai tiek rīkoti dažādi kultūras pasākumi, kas paredzēti gan mūsu fakultātes studentiem, gan arī visiem universitātes studējošajiem. Katru rudens semestri iesākam ar studentu BBQ, kur pirmā kursa studenti var iepazīties ar jau esošajiem studentiem, savukārt pavasara semestrī gaidītākā nedēļa ir “Vetu dienas”, kur apvienojam seminārus, sportiskās aktivitātes un kulminācijā ir balle.

Jāuzsver, ka mēs domājam ne tikai par izklaidēm, bet arī par labklājību mūsu fakultātes sienās. Katru semestri tiek veidotas aptaujas ar mērķi noskaidrot, ko studentu prāt būtu vēlams uzlabot fakultātē, tad ar ievāktajiem datiem dodamies pie attiecīgajām personām, lai šos ieteikumus īstenotu. Mēs esam arī ieinteresēti uzzināt studentu viedokli par dažādiem akadēmiskiem jautājumiem, kurus pēcāk vēlamies risināt sadarbojoties gan ar mācībspēkiem, gan ar dekanātu.

Lai uzzinātu visus jaunumus aicinām mūs atrast facebook – VMF studējošo pašpārvalde vai Instragram @vmf_sp, kā arī ja rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, nebaidies ar mums sazināties rakstot uz e-pastu: vmfpasparvalde@gmail.com.

VMF Studējošo pašpārvaldi 2023./2024. studiju gadā vada 2. kursa studente Natālija Rumba.