Pārlekt uz galveno saturu

VMF 100 un Veterinārmedicīnas zinātnes un prakses aktualitātes 2019

Attēla autors: No LLU arhīva

No 21. līdz 23. novembrim LLU Veterinārmedicīnas fakultātē norisināsies konference “Veterinārmedicīnas zinātnes un prakses aktualitātes 2019” un fakultātes 100 gadu jubilejas svētki. Konferencē piedalīties aicināti visi veterinārārsti – praktiķi, mācībspēki, zinātnieki, valsts pārvaldē strādājošie, studenti, kā arī pelnītā atpūtā esošie kolēģi no Latvijas un ārzemēm.

Šogad konference norisināsies trīs dienas – praktiskās nodarbības ceturtdien, plenārsēde, svinīgais akts un bankets piektdien, kad tiks atzīmēta arī LLU Veterinārmedicīnas fakultātes 100 gadu jubileja, savukārt darbs sekcijās tiks aizvadīts sestdien.

Konferencē tiek piedāvātas dažādas sekcijas: Lauksaimniecības dzīvnieku, Zirgu, Lolojamo dzīvnieku, Savvaļas dzīvnieku, Vienas veselības sekcijā un Alternatīvās medicīnas sekcijā. Ņemot vērā iepriekšējā konferencē gūto pieredzi, arī šoreiz organizēsim praktiskās nodarbības, ko varēs apmeklēt par atsevišķu samaksu, iepriekš reģistrējoties.

Konferences laikā darbosies veterināro zāļu un produktu izstāde, zāļu lieltirgotavas organizēs dažādus klientu pasākumus.

Arī šogad konference tiks organizēta sadarbībā ar Latvijas Veterinārārstu biedrību un Latvijas Veterināro Zāļu Lieltirgotavu asociāciju un konferences ģenerālsponsoru Hills Pet Nutrition.

Kolēģi, kuri arī vēlētos uzstāties konferencē ar ziņojumu vai stenda referātu laipni lūgti pieteikties, rakstot e-pastā: vmf.konference@gmail.com.

Pētnieku raksti un abstrakti tiks publicēti recenzējamā rakstu krājumā „Veterinārmedicīnas Raksti 2019”, kas ir iekļauts EBSCO un AGRIS datu bāzēs. 

Informācija rakstu autoriem:

Detalizēta informācija par dalības maksu pieejama šeit.

Pievienots 08/04/2019